FibreLife ako prostriedok na udržanie telesnej hmotnosti, energie a nízkej hladiny cholesterolu

Chcete lepšie kontrolovať svoju telesnú hmotnosť?

Prajete si niekedy, aby ste mali viac energie po celý deň?

Máte obavy z vysokého cholesterolu alebo s predispozície na cukrovku?

Kontrola hmotnosti je v popredí diskusií v globálnych lekárskych a vedeckých komunitách, ktoré označili obezitu za pandémiu, ktorá ochromí zdravotné systémy na celom svete súvisiacimi chorobami, ako je cukrovka a srdcové choroby. Na svete je v súčasnosti viac ako 1 miliarda dospelých s nadváhou, ktorá prevyšuje tých, ktorí sa považujú za podvyživených, a ich počet je 600 miliónov.

Vláknina je „zázračná“ živina, ktorú oslavujú svetové vedecké a lekárske komunity pre svoje obrovské zdravotné výhody. Pretože vláknina pomáha riešiť problémy s obezitou a reguláciou hmotnosti, môže pomôcť znížiť výskyt cukrovky a kardiovaskulárnych chorôb.

Nedávno dve rôzne štúdie uvádzali, že vysoký príjem vlákniny v potrave môže znížiť hladinu C-reaktívneho proteínu (CRP). Zistilo sa, že zvýšené hladiny CRP zvyšujú riziko vzniku cukrovky typu 2 aj dospelých s kardiovaskulárnymi chorobami.

Potraviny, ktoré majú všeobecne vysoký obsah vlákniny, zahŕňajú ovocie, zeleninu, orechy a celozrnné výrobky. Zdravotné úrady sa zvyčajne zhodujú na tom, že by sme mali denne skonzumovať minimálne 30 g vlákniny. Kvôli zvyšujúcemu sa príjmu nadmerne spracovaných polotovarov však všeobecne konzumujeme menej ako polovicu tohto množstva.

Z tohto dôvodu predstavuje spoločnosť Lifestyles FibreLife, revolučnú zmes vlákniny, ktorá je určená na potlačenie celosvetového trendu obezity doplnením vlákniny.

FibreLife je výsledkom dlhoročného intenzívneho výskumu a laboratórneho testovania. Tento jedinečný a efektívny doplnok môže pomôcť ľuďom využívať výhody zvýšenej vlákniny a pomôcť im lepšie regulovať svoju telesnú hmotnosť“, oznámil Paul Kramer, RNCP, viceprezident pre medzinárodný výskum a vývoj produktov spoločnosti Lifestyles a autor medzinárodného bestselleru Boj proti znečisťovaniu tela.

FibreLife, ktorý je zložený z patentovanej zmesi troch druhov zdravej rozpustnej vlákniny, obsahuje zložky, u ktorých bolo v mnohých vedeckých štúdiách preukázané, že:

  • pomáhajú udržať si zdravú telesnú hmotnosť vytvorením pocitu plnosti, ktorý minimalizuje prejedanie
  • pomôžu regulovať hladinu cukru v krvi znížením glykemického indexu (GI) jedla a spomalením trávenia jedla, aby sa stabilizovala hladina energie
  • pomôžu znižovať vysoké hladiny cholesterolu a vylučovať toxíny z tela podporou zdravého gastrointestinálneho traktu

V životnom štýle sa snažíme zostať o krok napred, pokiaľ ide o pochopenie účinných doplnkov stravy a zdravé stravovacie návyky.

Sme hrdí na to, že ponúkame našim zákazníkom prvotriednu kvalitu, prírodný zdroj vlákniny, ktorá im pomôže vyzerať a cítiť sa čo najlepšie.

Otázky a odpovede

Čo je FibreLife?

FibreLife je patentovaná, vysoko viskózna zmes rozpustnej vlákniny od Lifestyles, ktorá dopĺňa v tele nedostatok diétnej vlákniny.

Ako FibreLife pôsobí?

Akonáhle sa zlúči s väčším množstvom vody, vytvorí FibreLife gélový komplex prírodnej vlákniny. FibreLife má skutočne najvyššiu viskozitu (želírovaciu kapacitu) zo všetkých diétnych vláknin. Tento komplex spomaľuje trávenie potravy, znižuje vstrebávanie cukru a kalórií, a vytvára pocit plnosti bez toho by to ovplinilo hladinu energie.

Čo je to viskozita?

Viskozita je miera hustoty kvapaliny. Pri hodnotení rozpustnej vlákniny je to viskozita gélu, utvoreného po zmiešaní s vodou, ktorá poskytuje terapeutickú hodnotu.

Aké sú hlavné prínosy FibreLife?

Hlavné prínosy FibreLife sú:
• môže pomôcť regulovať chuť do jedla, čo vám pomôže dosiahnuť zdravú váhy a udržať si ju
• môže pomôcť regulovať hladinu energie tým, že zníži glykemický index jedla a stabilizuje uvoľňovanie cukrov do krvného obehu
• môže pomôcť znížiť hladinu cholesterolu a odstrániť z tela toxíny

Čo je to Glykemický index (GI)?

Glykemický index (GI) je meradlom toho, ako potraviny ovplyvňujú hladinu cukru v krvi.

Prečo je Glykemický index (GI) dôležitý?

Potraviny s vysokým GI, ako sú polotovary, sú rýchlo stráviteľné a spôsobujú ostré výkyvy hladiny cukru v krvi. To môže poškodiť vaše zdravie a tiež prispieť k priberaniu na váhe, pretože budete mať čoskoro hlad a nedostatok energie. Naopak potraviny s nízkym GI sa trávia pomaly, čo spôsobuje postupné zvýšenie a vyrovnanú hladinu cukru v krvi.

Ako FibreLife pomáha s glykemickým indexom?

FibreLife pomáha znížiť celkový glykemický index jedla, čím je zaistené, že jedlo je pomalšie trávené a hladiny cukru v krvi sú regulované.

Aký ďalší prospech môžete očakávať od užívania FibreLife?

Vzhľadom k tomu, že látky obsiahnuté vo FibreLife vám môžu pomôcť znížiť a kontrolovať vašu váhu, môžete sa tešiť z mnohých súvisiacich zdravotných prínosov, ktoré prichádzajú s nižšou telesnou hmotnosťou.

Existujú výskumy, ktoré preukazujú prínosy FibreLife?

Existuje nespočetné množstvo klinických štúdií publikovaných v recenzovaných časopisoch, ktoré uvádzajú, že rozpustná vláknina
má rôzne zdravotné prínosy. 

Potrebujem FibreLife aj keď nepotrebujem schudnúť?

Áno, pretože FibreLife pomáha riešiť nedostatok diétnej vlákniny. Podľa zdravotných odporúčaní by mali dospelí konzumovať aspoň 30 g vlákniny denne. Väčšina ľudí ale konzumuje menej ako polovicu tohto množstva.

Čo je to rozpustná vláknina?

Rozpustná vláknina sa rozpúšťa a koncentruje vo vode. Rozpustná vláknina je pravdepodobne najviac známa svojou schopnosťou znižovať hladinu cholesterolu. Skladá sa z viskóznych látok, ako je guma a pektín, ktoré spolu s kvapalinou tvoria gélovou substanciu. Cholesterol obsiahnutý v krvi je využívaný pre tvorbu žlčovej kyseliny, a preto, keď gél na seba naviaže v tenkom čreve cholesterol a žlčové kyseliny, je potom spolu s nimi vylúčený z tela pravidelnou stolicou. Táto schopnosť želatinovať a viazať je tiež zodpovedná za to, že rozpustná vláknina navodzuje pocit sýtosti. Nerozpustná vláknina oproti tomu je vlákninou, ktorá pomáha udržiavať zdravý tráviaci systém.

Prečo je FibreLife tak účinný?

FibreLife je zmes prírodných vláknin rozpustných vo vode, ktoré môžu pojať 100krát viac vody než je ich váha. Zmes FibreLife má kapacitu viazať vodu mnohonásobne vyššiu ako glukomanán sám a desaťkrát vyššie ako ostatné rozpustné vlákniny, ako psyllium, ľanové semená alebo guarová guma. Je to unikátna zmes špecifických vláknin v špecifických pomeroch, čo robí FibreLife tak účinným. To znamená, že menšia dávka FibreLife môže mať väčší pozitívny vplyv na zdravie, ako iné vlákniny, rovnako tak ako podporovať bezpečné a udržateľné chudnutie. Inými slovami, malé množstvo FibreLife je ekvivalentný väčšiemu množstvu iných vláknin.

Aké sú pokyny pre užívanie FibreLife?

Užite 1-2 kapsule pred každým jedlom s 250 - 500 ml vody na jednu kapsulu, až 3x denne. Uistite sa, že vypijete celkom aspoň 3 l vody za deň.

Ako by som mal začleniť FibreLife do svojho života?

Kedykoľvek sa rozhodnete zvýšiť príjem vlákniny, je dôležité začať pomaly a dávky zvyšovať až sa vaše telo prispôsobí. Začnite jednou kapsulou denne spolu s 250 - 500 ml vody. Po niekoľkých dňoch zvýšte dávku na 1 kapsulu 2 krát denne, zakaždým s 250 - 500 ml vody. Pokračujte v pridávaní 1 kapsula každých pár dní, kým sa nedostanete na doporučenú dávku alebo na dávku, pri ktorej sa bude vaše telo cítiť najlepšie.

Môžu užívať FibreLife deti?

Vláknina je pre zdravie detí nevyhnutná rovnako ako pre zdravie dospelých. Avšak je vzhľadom k jej vysokej účinnosti a želírovacej schopnosti odporučené, aby ho užívali len deti vo veku 13 rokov a staršie. Osoby vo veku 13 rokov sú z hľadiska výživových odporúčaní pokladané za dospelých.

Musím užívať FibreLife každý deň?

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je nevyhnutné, aby bol FibreLife užívaný trvalo na dennej báze.

Prečo je pitie vody tak dôležité?

Vzhľadom k tomu, že absorbovaním vody FibreLife mnohonásobne zvýši svoju hmotnosť, môže sa pri nedostatku vody stáť tak lepkavím, že v podstate v tráviacom trakte vytvorí ťažkú ​​guľu. To môže viesť k zápche. Naopak, s veľkým množstvom vody vytvorí pekný hladký gél, ktorý zápchu zmierňuje a podporuje pravidelnú stolicu.

Ako ovplyvňuje FibreLife účinok liekov na predpis či voľne predajných a ďalších doplnkov stravy?

Ak užívate akékoľvek lieky, je odporúčané ich užívať aspoň jednu hodinu pred užitím FibreLife. To pomôže zabezpečiť, aby váš liek aj FibreLife mohli pracovať efektívne.

Môže mať FibreLife nejaké vedľajšie účinky?

U normálnych ľudí, ktorí dodržiavajú návod na použitie, by sa žiadne vedľajšie účinky vyskytnúť nemali. Avšak, rovnako ako u ktoréhokoľvek iného výrobku s rozpustnou vlákninou, môže pri nedostatočnom príjme vody dôjsť k zápche. Aj tí, ktorí v súčasnosti vlákninu v potrave nemajú, by ju mali pridávať pomaly, aby zamedzili niektorým tráviacim ťažkostiam (plynatosť a nadúvanie).